Ze Skypu se nyní dá volat na Facebook

 
reklama

Nejnovější betaverze aplikace Skype přináší hovory ze Skypu na Facebook a vylepšení obrazu.

Nová funkce je logickým dalším krokem ve spolupráci obou společností, Skype totiž již dříve poskytl Facebooku technologii pro videohovory uvnitř této oblíbené sociální sítě. Nová funkce je zabudována ve Skypu 5.7 Beta pro Windows i Mac. Uživatelé, kteří si ji stáhnou, budou moci propojit své účty na Skypu a Facebooku. Doposud bylo možné pouze chatovat ze Skypu s přáteli na Facebooku, zobrazovat příspěvky na zdi a psát statusy.

Kromě nových videohovorů ze Skypu na Facebook nová betaverze přináší také vylepšené vykreslování obrazu. Uživatelé prémiového účtu na Skypu pak nově získají přístup k funkci Group Screen Sharing, již doposud mohli využívat pouze lidé na Macu. Partnerství Skypu a Facebooku značně rozšířilo uživatelskou základnu prvního jmenovaného, neboť nyní může působit na více než 800 uživatelů Facebooku po celém světě. Skype vlastní od minulého měsíce Microsoft, který jej koupil za 8.5 miliardy dolarů.


Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru