Zdravotní vyhledávač od Microsoftu

Microsoft spustil v betaverzi vyhledávač informací, které souvisejí se zdravím. Jednoduchá stránka obsahuje políčko, do kterého zadáte například název nemoci (anglicky) a počkáte na zobrazení výsledků. Stránka s výsledky však již vypadá o poznání bohatěji. Nabízí vám seznam článků souvisejících s hledaným tématem (například záznamy z Wikipedie), výsledky z fulltextového vyhledávače, sponzorované výsledky a odkazy na weby sponzorů. Vše samozřejmě souvisí s hledaným tématem.
reklama

Zajímavé je propojení se službou HealthVault. Ta umožňuje kromě hledání informací také shromažďování výsledků ze zdravotních měřicích přístrojů. Také jde o službu Microsoftu a můžete se k ní přihlásit pomocí svého Windows Live ID.

Další informace naleznete v příslušném článku na Channel 10.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru