Zapojte se do betatestingu Command & Conquer Tiberium Alliances

Studio Phenomic společnosti Electronic Arts dnes zahájilo start veřejného betatestu nové MMO strategie Command & Conquer Tiberium Alliances.
reklama


Hlavním úkolem ve hře je podle tiskové zprávy tak jako v předchozích dílech C&C těžba cenných surovin, domlouvání strategických spojenectví a bojování v nelítostných bitvách o světovou dominanci. "Command & Conquer Tiberium Alliances je vůbec první cross-platform free-to-play MMO strategií. V příštích několika měsících hra nabídne možnost ukládání v cloudu ve webových prohlížečích a na mobilních telefonech a hráči se tak budou moci bavit na počítačích i v pohybu na tabletech či smartphonech."


Command & Conquer Tiberium Alliances je jedním ze dvou očekávaných titulů série Command & Conquer. Prvním z nich je Command & Conquer Generals 2, jenž byl ohlášen v prosinci 2011 a bude využívat herní engine Frostbite 2. Druhým pak výše zmíněný Command & Conquer Tiberium Alliances, na jehož web se můžete podívat zde a rovnou se i přihlásit k betatestingu.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru