Zalinkuj.cz a nezájem uživatelů?

Jedna z českých linkovacích služeb Zalinkuj.cz se v posledních dnech potýkala s asi nejhorší situací, která může tento server potkat. Uživatelé velmi málo hodnotili vložené odkazy. V momentě, kdy počet vkladatelů převýší počet hodnotitelů je server téměř přinucen k záhubě.
reklama

Zřejmě proto se v posledních dnech objevila výzva uživatelům Zalinkuj, aby začali vložené články hodnotit. Pokud se podíváte na titulní stranu, zdá se, že výzva měla kladný účinek. Přesto je počet bodů u jednotlivých článků průměrně nižší než třeba u Linkuj.cz.

Věřím, že uživatelé Zalinkuj.cz nenechají tuto službu padnout ke dnu.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Dlouho let mrtvé zalinkuj.cz změnilo provozovatele. Nabízí teď uživatelům možnost přidat zdarma odkaz na svůj web. Poměrně originálním způsobem je řešeno "automatické přidávání odkazů" brouzdajícími uživateli.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru