Zakladatelé YouTube koupili od Yahoo službu Delicious.com

Yahoo oznámilo, že zakladatelé celosvětově známého portálu s videi YouTube Chad Hurley a Steve Chen, od něj koupili službu Delicious.
reklama

Delicious je sociální síť, která uživatelům z celého světa umožňuje ukládat a sdílet jejich webové záložky. Výhodou služby je, že uživateli umožní uložit libovolné množství záložek (tedy odkazů na oblíbené webové stránky), ke kterým může přistupovat z jakéhokoli počítače. Záložky lze na Delicious různě organizovat do adresářů a psát k nim poznámky. Služba je dostupná zcela zdarma.

Tak Delicious vypadal doposud pod taktovkou Yahoo, jaké změny přinesou noví vlastníci Chen a Hurley zatím není jasné. Zkušenosti z YouTube jim však při rozvoji této sociální sítě jistě nebudou na škodu. Pokud jste Delicious využívali již dříve, musíte potvrdit, že souhlasíte s přenesením svých záložek z Yahoo k novým vlastníkům - bez tohoto souhlasu vám nejpozději počátkem července služba přestane fungovat. Delicious nyní bude provozovat společnost AVOS, kterou Hurley a Chen založili.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru