Zakladatelé YouTube koupili od Yahoo službu Delicious.com

Yahoo oznámilo, že zakladatelé celosvětově známého portálu s videi YouTube Chad Hurley a Steve Chen, od něj koupili službu Delicious.

Reklama

Delicious je sociální síť, která uživatelům z celého světa umožňuje ukládat a sdílet jejich webové záložky. Výhodou služby je, že uživateli umožní uložit libovolné množství záložek (tedy odkazů na oblíbené webové stránky), ke kterým může přistupovat z jakéhokoli počítače. Záložky lze na Delicious různě organizovat do adresářů a psát k nim poznámky. Služba je dostupná zcela zdarma.

Tak Delicious vypadal doposud pod taktovkou Yahoo, jaké změny přinesou noví vlastníci Chen a Hurley zatím není jasné. Zkušenosti z YouTube jim však při rozvoji této sociální sítě jistě nebudou na škodu. Pokud jste Delicious využívali již dříve, musíte potvrdit, že souhlasíte s přenesením svých záložek z Yahoo k novým vlastníkům - bez tohoto souhlasu vám nejpozději počátkem července služba přestane fungovat. Delicious nyní bude provozovat společnost AVOS, kterou Hurley a Chen založili.

Reklama

Přidat komentář