Za měsíc tu máme WebExpo 2016

Zhruba za měsíc se uskuteční další ročník konference WebExpo. Ať už jste lidé weby tvořící, weby programující nebo s weby nějak jinak spojení, přijďte se podívat.
reklama

Letošní ročník WebExpo 2016 se nese ve znamení obsese jako radosti z tvorby webu. Během dvou dnů vystoupí 70 přednášejících před očekávané publikum 2000 lidí z webové branže.

Hlavními „taháky“ jsou Peter Morville, informační architekt, který konferenci zahájí, Michael Lopp z Apple, Pinterestu a Slacku a Harry Roberts, frontendový specialista spolupracující s Google, BBC nebo OSN.

Místem konání je pražská Lucerna, termín akce je 23. – 24. 9. 2016.

Program WebExpo 2016 je rozdělen na bloky určené vývojářům, byznysu, designérům a na obecnou část Ostatní. Mě osobně zaujaly následující plánované přednášky:

Vstupenky na WebExpo 2016 stojí 4400 Kč, na webu konference je do konce srpna můžete pořídit za 4200 Kč. Ceny jsou bez DPH. O zajímavých poznatcích z WebExpo vás budu na Maxiorlovi informovat.

Video z loňského ročníku si můžete prohlédnout zde:

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru