YouTube: uživatelé by měli přidávat komentáře pod svým pravým jménem

YouTube se snaží pročistit komentáře uživatelů na svém webovém portálu tím, že je vyzývá, aby komentáře uváděli pod svým pravým jménem.
reklama

Když se uživatel na YouTube nyní pokusí komentovat video, zobrazí se mu nové okno, které po něm vyžaduje, aby použil své "celé jméno". To je bráno ze sociální sítě Google+, na které musí být uživatelé uváděni pod svým pravým jménem. Uživatel však může žádost o uvedení svého reálného jména odmítnout. Pokud tak učiní, zobrazí se mu další okno, které vyžaduje, aby svou volbu vysvětlil.

I když uživatel okomentuje video s použitím svého reálného jména, může si toto při dalším komentování opět smazat a použít své uživatelské jméno. Otázkou tak je, nakolik nová politika YouTube komentáře uživatelů opravdu ovlivní. Dá se očekávat, že lidé s konstruktivními komentáři budou využívat svá reálná jména, ostatní se však i nadále budou ukrývat za anonymitu jména uživatelského.

Zdroj: PCW
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru