YouTube představilo jednoduchý editor videa

YouTube svým uživatelům nově umožňuje jednoduše upravovat jejich videa. Vyzkoušejte nový editor také!
reklama

V rámci dalšího rozvoje webových služeb Google zpřístupnil jednoduchý webový editor videa pro YouTube. Google tak doufá, že se YouTube stane mimo jiné místem, na kterém se lidé budou zastavovat, pokud budou chtít provést jednoduchou úpravu svého videa.

Editor umožňuje přihlášenému uživateli na YouTube upravovat pouze jeho vlastní videa, která na web nahrál - ne videa cizích uživatelů (to lze samozřejmě obejít tím, že si video někoho jiného stáhnete a nahrajete na vlastní účet).Je zde také limit maximálně deseti minut, které nesmí výsledné video překročit.

Online editor videa YouTube

Online editor videa YouTube

V současném stádiu YouTube Video Editor nabízí především sdružování různých videí či fotografií do jednoho videa. Svůj výtvor si uživatel může ihned prohlédnout v přiloženém prohlížeči. YouTube umožňuje také vytvořit audio na pozadí videa nahráním jedné z tisíců skladeb z jeho knihovny písniček, na které má autorská práva. V současné fázi je Video Editor nabízen v rámci „TestTube“ kde YouTube nabízí své nové výtvory. Pokud jej však začne využívat větší množství uživatelů, oblíbený webový portál svůj Video Editor jistě bude dále vylepšovat.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru