YouTube odstraňuje 15minutový limit

YouTube se rozhodlo, že odstraní 15minutový limit na nahraná videa. Delší videa budou moci ze začátku nahrávat pouze lidé, kteří nikdy neporušili autorské zákony a chovali se podle všech směrnic YouTube.

Reklama

Někteří partneři YouTube mohli delší videa nahrávat již dříve, nyní to však bude vůbec poprvé, co dlouhá videa budou moci na server nahrávat i běžní uživatelé. Na YouTube se tak podle předpokladů objeví vysokoškolské přednášky, konference a celé nezávislé filmy. YouTube na svém blogu oznámilo, že zvyšuje limit nyní proto, že jeho kontrolní mechanismy jsou lepší než kdy dříve.

“Pokud nahráváte opravdu svůj vlastní obsah, je fér, abyste nebyli příliš omezováni délkou,” stojí v prohlášení YouTube. “Tento krok byl možný jedině díky našemu Content ID systému. Ten používá přes 1000 partnerů po celém světě včetně všech velkých amerických nahrávacích a filmových studií.” Na YouTube je v současné době každou minutu nahráváno 35 hodin videa. Při zrušení 15minutového limitu se toto číslo bude nejspíš zvětšovat.

Zdroj: YouTube Blog

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář