YouTube odstraňuje 15minutový limit

YouTube se rozhodlo, že odstraní 15minutový limit na nahraná videa. Delší videa budou moci ze začátku nahrávat pouze lidé, kteří nikdy neporušili autorské zákony a chovali se podle všech směrnic YouTube.
reklama

Někteří partneři YouTube mohli delší videa nahrávat již dříve, nyní to však bude vůbec poprvé, co dlouhá videa budou moci na server nahrávat i běžní uživatelé. Na YouTube se tak podle předpokladů objeví vysokoškolské přednášky, konference a celé nezávislé filmy. YouTube na svém blogu oznámilo, že zvyšuje limit nyní proto, že jeho kontrolní mechanismy jsou lepší než kdy dříve.

"Pokud nahráváte opravdu svůj vlastní obsah, je fér, abyste nebyli příliš omezováni délkou," stojí v prohlášení YouTube. "Tento krok byl možný jedině díky našemu Content ID systému. Ten používá přes 1000 partnerů po celém světě včetně všech velkých amerických nahrávacích a filmových studií." Na YouTube je v současné době každou minutu nahráváno 35 hodin videa. Při zrušení 15minutového limitu se toto číslo bude nejspíš zvětšovat.

Zdroj: YouTube Blog

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru