YouTube nově zobrazuje informace o videích

Až při své další návštěvě internetu zavítáte na server YouTube, vyzkoušejte si zde určitě také novou dostupnou vlastnost nazvanou "zobrazování informací o videu".
reklama

A jaké informace, že se to uživatel dozví? Kromě rozlišení v horizontálním i vertikálním směru tu najdeme také bitrate, hlasitost, velikost videa a počet fps. Dokonce si lze i zmíněné údaje v rámci debugu zkopírovat do clipboardu pro pozdější použití nebo srovnání někde jinde.

YouTube nově zobrazuje informace o videích

YouTube nám vyrostl za poslední roky skutečně nebývale: Za den dnes svým uživatelům servíruje přes 1 miliardu videií. Není proto divu, že se služby příslušně mění, doplňují a zkvalitňují. Třeba se zvýšením hladiny bandwidthu se identicky zvýšila i kvalita průměrného videa (vidíme, že to vše i navzdory faktu, že škarohlídi internetu prorokovali před lety, že se zalkne sám sebou).

Zdroj: Googlesystems blogspot

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru