YouTube každou minutu získá slušnou dávku nového videa

Po tisící představovat službu YouTube či mluvit o její oblibě by jistě inteligentní čtenář pokládal za urážku, proto raději přejdeme hned k tomu zajímavému – informaci, kolik nového videa se každou minutu na serveru objeví.
reklama

Osobám, které si údaj chtějí odhadnout, napovíme, že v květnu 2009 tento Googlem vlastněný web vykázal každou minutu na 20 h uploadu. Již tehdy společnost vyzvala uživatele, aby tuto hranici překonali aspoň na 24 h a návštěvníkům se to právě povedlo. Od včerejška se tedy oficiálně uploaduje přes 24 h videa za 1 minutu.

Ještě nechme na závěr promluvit firemní blog: „Den obsahu nahraný na YouTube každou minutu je pro naši komunitu velký milník a dokazuje to, jakou roli dnes hraje digitální video.“ Také zde ale byla nadhozena otázka budoucnosti: „Takže, co bude dál? 30 hodin nebo snad 36?“

Zdroj: AppScout

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru