YouTube jedná o placených videích

Byla to zřejmě jen otázka času, nežli si gigantický video-web všimne i toho, že by se kromě reklamy dalo vydělat také prodejem (či spíše pronájmem) obsahu.
reklama

Jde o to, že se tento web již nachází uprostřed jednání s několika největšími poskytovateli videa. Jedná se samozřejmě o pronájmu obsahu skrze internet (jinými slovy jde o staré dobré streamování přes síť). Výše uvedené sdělil mimochodem blíže neupřesněný insider přítomný hovorům mezi tímto webem a prodejci filmů.

Majitel YouTube, společnost Google, jedná jmenovitě s Lions Gate Entertainment, Sony Pictures a Time Warner Warner Brothers. Videa by měla být k dispozici za poplatek v systému podobnému těm, jaké jsou již k vidění u Apple iTunes, Netflix nebo Amazon.com. Také cena by měla být obdobná - cca 3,99 USD

Zdroj: Internetnews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru