YouTube bude těsněji spolupracovat s Facebookem

Pokud pomineme akci „ta nejlepší videa za rok 2009,“ pak si YouTube nachystal pro letošek i další solidní eso – spolupráci s nejpopulárnější sociální sítí na světě.
reklama

O dominanci obou webů ve své kategorii jistě nikdo nepochybuje, oba weby rovněž sdílí velkou část komunity. Není proto jistě divu, že se spolupráce podobných gigantů dala do značné míry předvídat. Za slovním spojením „těsnější integrace YouTube s Facebookem“ se ukrývá speciální feed, který přepošle videa, jež vaši přátelé používají na Facebooku, na vaši domácí stránku YouTube.

YouTube označil toho času celou službu za "testovací stádium" a poskytl údaje, s jejichž pomocí se uživatelé mohou připojit, na svém blogu. Aby vše fungovalo, je přirozeně nutno být neustále zalogovaný na Facebooku. Do budoucna se dá předpokládat další prohlubování funkčnosti.

Zdroj: InternetNews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru