Yahoo představilo nový Mail

Yahoo při příležitosti oslavy šestnáctých narozenin svého webmailu přineslo uživatelům nové funkce pro desktop, Android a iOS.
reklama

Většina z nyní volně dostupných funkcí Mailu byla dříve k dispozici pouze v rámci předplatného aplikace Mail Plus, které stálo dvacet dolarů ročně. Mezi bezplatné novinky patří možnost vytvoření jednorázové e-mailové adresy, vylepšené filtry a automatické přeposílání doručených zpráv. Navíc Yahoo zvyšuje množství úložného prostoru pro uživatele na 1TB. V rámci redesignu webmailu je dostupné nové okno Konverzace pro ty uživatele, kteří preferují jejich zobrazování shluklé do vláken. Podle Yahoo možnost zobrazovat celou konverzaci v jednom vláknu přece jen ušetří uživateli nějaký ten čas.

Společnost také zjednodušila běžné úkony - například aktivity jako vyhledávání či mazání jde provést jedním kliknutím jednoduchým najetím na zprávu. Levý toolbar v Mailu pak nabízí více možností, takže s příchozími a odchozími maily lze snadněji pracovat. V neposlední řadě pak Yahoo zpřístupnilo nové templaty, jež lze přizpůsobovat vlastními fotografiemi. Templaty budou fungovat napříč všemi platformami, takže pokud si jednu nastavíte na desktopu, zobrazí se automaticky i na všech jiných zařízeních.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru