Yahoo představilo nový Mail

Yahoo při příležitosti oslavy šestnáctých narozenin svého webmailu přineslo uživatelům nové funkce pro desktop, Android a iOS.

Reklama

Většina z nyní volně dostupných funkcí Mailu byla dříve k dispozici pouze v rámci předplatného aplikace Mail Plus, které stálo dvacet dolarů ročně. Mezi bezplatné novinky patří možnost vytvoření jednorázové e-mailové adresy, vylepšené filtry a automatické přeposílání doručených zpráv. Navíc Yahoo zvyšuje množství úložného prostoru pro uživatele na 1TB. V rámci redesignu webmailu je dostupné nové okno Konverzace pro ty uživatele, kteří preferují jejich zobrazování shluklé do vláken. Podle Yahoo možnost zobrazovat celou konverzaci v jednom vláknu přece jen ušetří uživateli nějaký ten čas.

Společnost také zjednodušila běžné úkony - například aktivity jako vyhledávání či mazání jde provést jedním kliknutím jednoduchým najetím na zprávu. Levý toolbar v Mailu pak nabízí více možností, takže s příchozími a odchozími maily lze snadněji pracovat. V neposlední řadě pak Yahoo zpřístupnilo nové templaty, jež lze přizpůsobovat vlastními fotografiemi. Templaty budou fungovat napříč všemi platformami, takže pokud si jednu nastavíte na desktopu, zobrazí se automaticky i na všech jiných zařízeních.

Zdroj: Techspot

Reklama

Přidat komentář