Yahoo představilo novou home page

Šéfka Yahoo Marissa Mayerová včera na oficiálním blogu představila nový koncept home page svého portálu, která je modernější a více personifikovaná.
reklama

Yahoo na své home page v současné době zaznamenává více než 700 milionů návštěvníků měsíčně, stránka však již nějakou dobu potřebovala facelift. Jak podotýká list New York Times, Mayerová vypustila některé reklamní prvky a nahradila je funkcemi typu news feed ala Twitter a zobrazováním obsahu přímo z Facebooku daného (přihlášeného) uživatele. Stránka je nyní lépe optimalizovaná pro smartphony a tablety, podle Mayerové je také znatelně rychlejší.

Yahoo

Home page nyní obsahuje novou sekci s názvem Trending Now, jež návštěvníkům ukazuje obsah, který je v současnosti mezi nejvíce uživateli populární. Widgety jako počasí nebo burzovní zprávy si uživatelé nyní mohou přizpůsobit. Jak podotkla Mayerová, uživatelům po celém světě se nová homepage bude zobrazovat postupně v následujících dnech. V dalších měsících bychom se pak měli dočkat dalších změn a vylepšení.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru