Yahoo IntoNew 3.0 rozpozná, jaká hudba právě hraje v TV

Yahoo včera představilo novou verzi své aplikace IntoNow, která automaticky rozpozná skladbu, jež hraje v TV a umožňuje uživatelům pořizovat a sdílet obrázky z TV.
reklama

Funkce Music Sync v IntoNow automaticky identifikuje hudbu, která právě hraje a umožní ji jedním kliknutím zakoupit přes iTunes nebo spustit přes YouTube. IntoNow 3.0 je možné stáhnout jako aplikaci pro iPad, iPhone a iPod touch. Vydání nové verze IntoNow přichází necelý měsíc poté, co do Yahoo nastoupila nová šéfka Marissa Mayerová. Ta včera vývojářskému týmu IntoNow pomocí Twitteru poděkovala za dobrou práci.

Mezi další zajímavé funkce IntoNow patří tzv. Capit, který umožňuje přidávat do videa (například do filmu či zpravodajské relace) vlastní scény a toto upravené video pak sdílet na Facebooku nebo Twitteru. IntoNow 3.0 uživatelům také umožňuje v rámci aplikace konverzovat s přáteli, vytvářet skupiny pro danou televizní relaci nebo se účastnit dialogů o oblíbených televizních pořadech.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru