Yahoo integruje Facebook do svého Mailu

Pokud jste z jedněmi těch, kteří bez Facebooku vydrží nanejvýš pár hodin, Yahoo má pro vás dobrou zprávu. Společnost totiž začala s přidáváním nových Facebookových funkcí na svůj webmail.
reklama

Ti, u kterých se již změny projevily, mohou sledovat a odpovídat na statusy na Facebooku přímo z Yahoo Mailu - kromě statusů pak uživatelé Yahoo Mailu mohou přímo odpovídat i na soukromé zprávy. Nové funkce přicházejí v době, kdy se Yahoo, Google a další snaží udržet krok s čím dál se rozvíjejícími sociálními sítěmi. V minulém roce Yahoo představilo funkce, díky kterým uživatelé jeho Mailu mohou zobrazovat statusy z populárních sítí Twitter a Flickr.

Google pak počátkem tohoto roku spustil vlastní službu Buzz, která umožňuje uživatelům jeho Gmailu sdílet statusy, videa, fotografie a další informace. Yahoo podle svých představitelů neplánuje vyvíjet vlastní sociální služby podobně jako Google a bude se raději soustředit na již ověřené a populární systémy ala Facebook.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru