„Vynikající umístění našeho webu v tomto žebříčku potvrzuje, že jsme jeho nedávnou rekonstrukci uchopili za správný konec,“ řekl Ivan Chovanec, Marketing Application Specialist společnosti Xerox ČR. „Doufám, že tento úspěch podpoří další rozvoj našeho webu i ostatních internetových projektů, jakým je například nedávno spuštěný partnerský portál.“
Společnost Xerox ČR přepracovala své internetové stránky letos na jaře a zaměřila se na intuitivní navigaci pro uživatele, kteří tak rychle a jednoduše naleznou požadované informace, na moderní a atraktivní design, optimalizaci pro vyhledávače a nasazení vyspělého redakčního systému pro správu obsahu a jeho okamžité změny. Tvůrcem webových stránek www.xerox.cz je společnost PragueBest.
„Výborné hodnocení od profesionálů je pro nás důkazem, že se naše internetová prezentace vyvíjí správným směrem,“ dodává Blanka Vokounová, manažerka marketingové komunikace a PR společnosti Xerox ČR. „Velký dík patří společnosti PragueBest, která nové webové stránky zrealizovala.“
Odborná porota u všech webů hodnotila informační hodnotu, marketing, použitelnost, grafický design a technické řešení. Stránky www.xerox.cz získaly celkem 92 bodů ze 100 možných.
„O společnosti Xerox se vždy říkalo, že je průkopníkem v oblasti kopírovacích strojů a zařízení. Při pohledu na jejich webové stránky lze směle prohlásit, že z hlediska obsahové kvality, struktury a vyváženosti textů by se od nich mohl leckdo z konkurence mnohé přiučit. Hlavní stránka je prototypem přehledné úvodní stránky s tím nejdůležitějším, co lze na webu najít,“ uvádí mj. hodnocení webu.
Více informací o projektu WebTop100 naleznete na www.webtop100.cz.
Xerox Czech Republic prodává publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XGS (Xerox Global Services).
Více informací o firmě Xerox naleznete na adrese www.xerox.cz.
Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.
Přidat komentář