Xerox představil Espresso Book Machine pro individuální tisk knih

Průkopník nejenom tiskových řešení, společnost Xerox, představil řešení Espresso Book Machine určené pro individuální tisk knih. Tento systém tak mění možnosti publikace a prodeje knih.
reklama

Nové řešení nazvané Espresso Book Machine je schopno knihu vytisknout a svázat, ořezává brožované knihy s barevnou obálkou v kvalitě srovnatelné s knihou pořízenou v knihkupectví. Espresso Book Machine bude možné od Xeroxu zakoupit, ale také jen pronajmout. Samozřejmostí je plná podpora ze strany Xeroxu.

Espresso Book Machine najdete v zařízení Xerox 4112 Copier/Printer určeném pro tisk knih s ostrými texty a detailními snímky.

Nové řešení směřuje především do maloobchodů, knihkupectví, knihoven a na univerzity. Všem těmto podnikům a institucím by mělo pomoci vytvořit ziskové podnikání v oblasti tisku knih. Pro maloobchodní tisk je v Espresso Book Machine připraven software EspressNet propojující zařízení s rozsáhlými úložišti obsahu.

Xerox Espresso Book Machine

Xerox Espresso Book Machine

Espresso Book Machine Xerox uvolní do prodeje na začátku roku 2011.

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru