Xbox Music přichází na web

Microsoft podle všeho již tento týden zpřístupní svou hudební službu Xbox Music na internetu pro všechny uživatele.
reklama

Podle portálu The Verge bude webová verze Xbox Music spuštěna příští týden. Jelikož webový prohlížeč mohou bez problémů používat i uživatelé mobilních zařízení s operačními systémy iOS a Android, nic podle všeho nebrání tomu, aby přístup k službě měli přístup i oni. Doposud byla hudební služba dostupná pouze na Xboxu 360, smartphonech s Windows Phone 8 a počítačích/tabletech s Windows 8. Očekává se také, že Microsoft v blízké budoucnosti vydá specializované aplikace pro iOS a Android.

Hudební služba bude údajně dostupná na adrese music.xbox.com a serveru The Verge se povedlo získat její screenshot. Kromě nové verze pro web Microsoft také údajně aktualizoval aplikaci Xbox Music tak, aby byla kompatibilní s Windows 8.1. I když se toho o nové aplikaci příliš mnoho neví, měla by obsahovat také nové uživatelské rozhraní. Je velmi pravděpodobné, že Microsoft tento týden na konferenci Build poskytne o Xbox Music další informace. 

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru