Work Group Works Tour Novellu přilákalo dvě stovky IT profesionálů

Zvýšení produktivity práce díky nástrojům na podporu týmové spolupráce a řízení infrastruktury firemního IT bylo největším lákadlem konference Work Group Works Tour 2007, pořádané společností Novell. Pražská část konference se uskutečnila 25. září 2007 v konferenčních prostorách hotelu Step, kde se sešlo 140 IT specialistů. Slovenská zastávka tour proběhla 27. září 2007 v bratislavském hotelu Medium. Na Slovensku navštívilo konferenci 50 posluchačů.
reklama

Celosvětová série konferencí Work Group Work Tour si dala za cíl představit strategii a portfolio produktů Novellu na podporu týmové spolupráce. Největší pozornost posluchačů upoutalo řešení Novell Open Workgroup Suite. Jedinečný, cenově výhodný soubor aplikací Novellu plně pokrývá nároky na funkce pro týmovou spolupráci a zvýšení produktivity v menších a středně velkých organizacích. Všechny prvky sady je možné implementovat do běžných firemních systémů, bez potřeby pořizovat nový hardware. Jeho velkou výhodou je i technická podpora v českém jazyce. Oproti jiným systémům, které navíc vyžadují nákup nového hardwaru, je možné Novell Open Workgroup Suite získat za zlomek ceny. 

Účastníci akce byli seznámeni s kompletní nabídkou řešení pro týmovou spolupráci, zvýšení produktivity práce zaměstnanců a pro infrastrukturu technologií založených na Linuxu a otevřených standardech,“ sdělil Aleš Kučera, ředitel společnosti Novell-Praha. „Rád bych poděkoval všem návštěvníkům obou konferencí za jejich účast a samozřejmě i našim partnerům za spolupráci při realizaci těchto úspěšných akcí.“ 

Přednášky a diskuze obsahovaly mimo jiné i témata a praktické ukázky spravování firemního IT, vč. ukládání, zálohování a špičkového zabezpečení citlivých dat. Pozornost byla věnována i nástrojům na řízení heterogenní infrastruktury IT kombinující více různých platforem. Z partnerů konference prezentovala např. společnost HP komplexní podporu pro systémy Novellu, společnost GWAVA představila novinky pro správce sítí v oblasti antispamu a antiviru.  

Akční nabídka k produktům Novell Work Group

Na konferenci byla rovněž ohlášena akční nabídka, umožňující získat k produktům ze skupiny Novell Work Group služby v hodnotě 20 až 200 tisíc Kč zdarma. Více informací o této nabídce je k dispozici na webu http://www.novell.cz.

Všechny prezentace z akce Work Group Works Tour 2007 budou k dispozici na internetových stránkách společnosti Novell-Praha na adrese http://www.novell.cz. 

Společnost Novell-Praha děkuje za spolupráci partnerům konference, společnostem HP, Intel, AMD, GWAVA, Syncsort, ClarioNet, DATRON, MICROCOMP, SOLVERE, TDP, PosAm a GroupWiseR.  

O společnosti Novell

Společnost Novell, Inc. (Nasdaq: NOVL) poskytuje infrastrukturní software pro otevřené podnikové systémy. Je lídrem v oblasti celopodnikových operačních systémů založených na Linuxu a open source softwaru a také v oblasti zabezpečení a správy systémů nezbytné pro provoz smíšených prostředí IT. Pomáháme našim zákazníkům minimalizovat náklady, komplikace a rizika a umožňujeme jim soustředit se na inovace a růst. Další informace najdete na webu http://www.novell.com.

Další informace získáte v Centru podpory zákazníků společnosti Novell (NCCC) v ČR na tel. +420 283 007 327 nebo na českých webových stránkách http://www.novell.cz. Informace pro novináře jsou v originále k dispozici na adrese www.novell.com/pressroom.

Novell a SUSE jsou registrované ochranné známky společnosti Novell, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Linux je registrovaná ochranná známka Linuse Torvaldse. Všechny ostatní ochranné známky třetích stran jsou majetkem příslušných vlastníků.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru