WordPress představil nabídku pro malé firmy

WordPress představil plán vhodný pro malé firmy, který obsahuje neomezené množství prostoru, hosting, doménu, podporu a výběr ze stovek designů.
reklama

WordPress byl dlouhou dobu synonymem pro hostování osobních blogů. I když společnost nabízela profesionální plány pro velké společnosti, které potřebovaly nadstandardní služby, až doposud zde nebyla žádná vhodná nabídka pro malé firmy.

Nyní WordPress představil řešení s názvem WordPress Business, jenž je vhodný pro malé firmy, jež potřebují doménu, místo na ukládání dat a širokou nabídku designů pro svůj web. Kromě hostingu a bezplatné domény WordPress Business uživatelům nabídne také live podporu (chat nebo email) a neomezené místo pro ukládání dat. A možná tou nejlepší zprávou pro malé firmy je, že to vše mohou využít bez reklam za pouhých 299 dolarů ročně.

WordPress podotkl, že pokud by si uživatelé jednotlivé artikly z nabídky WordPress Business chtěli koupit samostatně, stálo by je to téměř 700 dolarů. Je samozřejmě pravdou, že na internetu určitě najdete levnější hostingové možnosti, pokud však vezmeme v úvahu neomezený prostor k ukládání dat, podporu a stovky designů, pro malé firmy jde jistě o zajímavou nabídku.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru