WordPress 3.2 je rychlejší a přehlednější

WordPress.org oznámil, že vydává WordPress 3.2 (kódové označení Gershwin), v pořadí již patnáctou verzi této oblíbené open source platformy.
reklama

Verze 3.2 je věnována známému skladateli a pianistovi Georgovi Gershwinovi. Vývojáři se u nové verze zaměřovali na to, aby byla především rychlejší a byly z ní odstraněny nepotřebné komponenty. WordPress 3.2 přináší omlazený design administrátorského rozhraní a intuitivnější rozmístění jednotlivých navigačních panelů. Objevila se také nová implicitní šablona s názvem Twenty Eleven.

Rozhraní systému je nyní čistší, přehlednější a rychlejší. Gershwin byl vydán pouze čtyři měsíce po verzi 3.1 (kódové označení Reinhardt), která nedávno oslavila 15 milionů stažení. WordPress 3.2 na rozdíl od předchozích verzí při instalaci nahradí pouze změněné soubory namísto celé instalace, jak tomu bylo dříve. Tím by se mělo aktualizování systému podstatně zrychlit.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru