WindowsAndroid umožní spustit nativně Android ve Windows

Spustit na počítačích s Windows androidové aplikace je již možné díky chytré aplikaci s názvem BlueStacks. Nyní však skupina čínských vývojářů přišla s tím, že je možné spustit celý operační systém Android 4.0.3 "Ice Cream Sandwitch" s kompletní podporou Google Play jako nativní aplikaci na Windows Vista, Windows 7 a Windows 8.
reklama

V současné době je projekt stále ve fázi vývoje a vývojáři budou mít s jeho vyladěním ještě spoustu práce. Největší problém spočívá v tom, aby androidové aplikace nezobrazovaly hlášky, že jsou nekompatibilní, jelikož nerozeznají počítač uživatele jako androidové zařízení.

Na druhou stranu většina aplikací určených pro Android bez problémů funguje a lze je spustit bez pomoci jakéhokoli emulátoru. Nutno dodat, že když budou moci například hry využít výkonu vašeho počítače, bude to jistě pěkná podívaná. WindowsAndroid bude podporovat více rozlišení a ti uživatelé, kteří nemají dotykovou obrazovku, se budou moci v rámci rozhraní Androidu pohybovat pomocí myši a klávesnice. Pokud si chcete WindowsAndroid vyzkoušet, není nic jednoduššího, než se zaregistrovat na stránkách vývojářů a nechat si do své e-mailové schránky poslat odkaz na stažení.

Zdroj: Techspot

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru