Windows Store v Release Preview doznal změn

Microsoft vyslyšel prosby uživatelů a do Windows 8 Release Preview, jež byly vydány minulý týden, integroval několik podstatných změn.
reklama

Ted Dworkin na blogu MSDN vyzdvihl několik novinek ve Windows Store, z nichž se většina týká navigace. Microsoft přidal navigační lištu, která uživatelům asistuje při přechodu zpět na hlavní stránku obchodu. Lišta také obsahuje seznam aplikací, které již byly zakoupeny, což zjednodušuje jejich spouštění na počítačích a synchronizování jejich nastavení.

Nový obchod navíc nabídne lepší správu aplikací - ve Windows 8 Release Preview je mnohem jednodušší prohlížet si aplikace, které jsou stahovány a je možné snadno jejich stahování pozastavit či zcela zrušit. Uživatelé mohou také informace o aplikacích sdílet s přáteli a rodinou přímo ze stránky dané aplikace. Ve Windows Store je nyní vůbec poprvé k vidění i nabídka desktopových aplikací. Jejich hledání je zcela stejné, jako je tomu u Metro aplikací. Je třeba mít stále na paměti, že Windows Store poskytuje pouze seznam aplikací a k jejich stažení je třeba přejít na stránku vývojáře – stažení aplikace se tedy odehrává mimo Windows Store.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru