Windows Store je otevřen pro vývojáře ve 120 zemích

Microsoft oznámil, že otevírá svůj Windows Store pro širokou vývojářskou veřejnost. Všichni zájemci z řad vývojářů tak nyní mohou registrovat, publikovat a prodávat aplikace celkem na 120 trzích.
reklama

Microsoft včera přidal 82 nových zemí, které jsou nyní ve Windows Store podporovány, na jejich kompletní seznam se můžete podívat zde. Předplatitelé MSDN obdrží na jeden rok bezplatný vývojářský účet na Windows Store, skrz program DreamSpark se pak k bezplatnému účtu mohou dostat také studenti. Pokud účet ještě nemáte, můžete si jej vytvořit přes Windows Store Dashboard na stránkách Windows Dev Center.

Vývojářské nástroje jsou dostupné zdarma, SDK je připraven a Microsoft vývojářům nabídne i celou řadu podpůrného obsahu. Společnost na svém blogu apeluje na vývojáře, aby si účty vytvořili co nejdříve a registrovali jména svých aplikací, dokud to jde.

Zdroj: Blog
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru