Windows Server 2008 Web Edition ke stažení zdarma

Chtěli byste zdarma získat serverový operační systém od Microsoftu? Není to nijak složité. Microsoft totiž nabízí Windows Server 2008 Web Edition zdarma všem účastníkům online konference VORT-EX 08. Pokud vás zajímá vývoj v oblasti webových technologií, pak doporučuji 18. a 19. 11. 2008 spustit webový prohlížeč a zúčastnit se.
reklama

Na této konferenci získáte informace o nových technologiích, jako je Silverlight 2 nebo Internet Explorer 8, dozvíte se nějaké informace o kombinaci internetu a marketingu, tvorbě uživatelského rozhraní a spoustu dalších zajímavých věcí.

Další informace viz VORT-EX 08.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Kde je možné získate ten Windows Server? Konference jsem se účastnil, ale nikde jsem tam na to odkaz neviděl. E-mailem mi také nepřišel link. Jste na tom podobně?

Profile picture for user Jan Polzer

Takže je to takto: "Všichni zaregistrovaní účastníci obdrží v průběhu příštího týdne email s informacemi o stažení a unikátním produktovým klíčem."

návštěvník

Také potvrzuji přijetí :) Dík

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru