Windows Search 4.0 k dispozici

Microsoft uvolnil novou verzi vyhledávacího programu Windows Search 4. Ten dobře znají uživatelé z Windows Vista, ale i někteří uživatelé Windows XP, kteří si doinstalovali jeho samostatnou verzi. Co přináší čtverka nového?

Reklama

V řadě vylepšení a novinek najdete mimo jiné následující:

 

  • Zvýšený výkon a spolehlivost
  • Podporu souborů šifrovaných pomocí EFS
  • Rozšířené skupinové politiky, zahrnující politiky pro lokálního uživatele.
  • Vylepšení výkonu on-line indexování poštovních schránek a lepší výsledky vyhledávání s minimálním dopadem na zatížení Exchange Serveru
  • Podporu vyhledávání napříč poštovními schránkami s delegovanými přístupovými právy
  • Využití indexu na vzdáleném počítači ve všech podporovaných systémech Windows, podporu přesměrování uživatelského profilu a dotazů mezi počítači

Windows Search 4.0 bude k dispozici v rámci aktualizací Windows Update. Uživatelům Windows XP bude nabídnut jako volitelná aktualizace, uživatelům Windows Vista pak jako aktualizace doporučená.

Odkazy ke stažení Windows Search 4.0

Zdroj: Microsoft

Reklama

Komentáře

Vidím, že novinky se šíří rychle. Před pár minutami jsem o WS4 psal na svém blogu a teď jsem si všiml, že už je ta zprávička i tady :). Teď přemýšlím, že se přidám s článkem na téma IETester, s nímž jste začal asi vy, pak jsem o programu četl u Radka Hulána a o den později na Munio weblogu :).

IETester byl ještě dřív u Sue a ještě někde cca před měsícem, už nevím.

Úplně nejdříve byl zřejmě na stránkách jeho autora, pokud by po tom chtěl někdo z mně nepochopitelných důvodů pátrat :-)

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrá poznámka :). Mě osobně jen zaujalo, jak jsem každý den narazil na jednom z mých oblíbených blogů/webů na článek o stejném programu :). Radek i odkazoval k vám na web :). Ostatně já taky :).

Zřejmě je cokoli, co souvisí s Microsoftem, momentálně děsně populární :-)

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář