Windows Search 4.0 k dispozici

Microsoft uvolnil novou verzi vyhledávacího programu Windows Search 4. Ten dobře znají uživatelé z Windows Vista, ale i někteří uživatelé Windows XP, kteří si doinstalovali jeho samostatnou verzi. Co přináší čtverka nového?
reklama

V řadě vylepšení a novinek najdete mimo jiné následující:

 

  • Zvýšený výkon a spolehlivost
  • Podporu souborů šifrovaných pomocí EFS
  • Rozšířené skupinové politiky, zahrnující politiky pro lokálního uživatele.
  • Vylepšení výkonu on-line indexování poštovních schránek a lepší výsledky vyhledávání s minimálním dopadem na zatížení Exchange Serveru
  • Podporu vyhledávání napříč poštovními schránkami s delegovanými přístupovými právy
  • Využití indexu na vzdáleném počítači ve všech podporovaných systémech Windows, podporu přesměrování uživatelského profilu a dotazů mezi počítači

Windows Search 4.0 bude k dispozici v rámci aktualizací Windows Update. Uživatelům Windows XP bude nabídnut jako volitelná aktualizace, uživatelům Windows Vista pak jako aktualizace doporučená.

Odkazy ke stažení Windows Search 4.0

Zdroj: Microsoft

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Vidím, že novinky se šíří rychle. Před pár minutami jsem o WS4 psal na svém blogu a teď jsem si všiml, že už je ta zprávička i tady :). Teď přemýšlím, že se přidám s článkem na téma IETester, s nímž jste začal asi vy, pak jsem o programu četl u Radka Hulána a o den později na Munio weblogu :).

návštěvník

IETester byl ještě dřív u Sue a ještě někde cca před měsícem, už nevím.

Profile picture for user Jan Polzer

Úplně nejdříve byl zřejmě na stránkách jeho autora, pokud by po tom chtěl někdo z mně nepochopitelných důvodů pátrat :-)

návštěvník

Dobrá poznámka :). Mě osobně jen zaujalo, jak jsem každý den narazil na jednom z mých oblíbených blogů/webů na článek o stejném programu :). Radek i odkazoval k vám na web :). Ostatně já taky :).

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru