Windows Phone Tango bude nejspíš určen pro levné telefony

Vypadá to, že další verze operačního systému Windows Phone s názvem Tango bude určena především pro levné smartphony a nepřinese tolik nových funkcí.
reklama

O Windows Phone "Tango", který bude následovat po vydání Windows Phone Mango, ale před verzí "Apollo" (Windows Phone 8), se toho doposud mnoho nevědělo. Minulý týden se však na internet dostaly jeho screenshoty, a tak se objevily i první informace. Například se nyní ví, že zatímco Mango OS bude Windows Phone 7.1, telefony s Mangem budou označeny jako 7.5. Zůstává tedy otázkou, zda Tango bude označeno jako Windows Phone 7.5, či nikoli. Microsoft to zatím nechce komentovat a ví se pouze, že Mango bylo před nedávnem rozesláno vývojářům a operátorům.

Podle nejmenovaných zdrojů z Microsoftu, které cituje ZDNet, bude před vydáním Windows Phone 8 Apollo minimálně jedna nebo dvě verze Tanga. Tango by prý mělo být "dělané především pro telefony Nokie "a objeví se na levnějších telefonech“, které představitelé Microsoftu a Nokie slibovali. Proslýchá se také, že by Tango mělo být hodně zaměřeno na asijský trh. Cílem týmu, který pracuje na Windows Phone, je vydat jednu velkou aktualizaci za rok, z čehož plyne, že Tango tolik novinek nepřinese (Apollo se objeví 2012).

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru