Windows Phone nabídnou zálohování a obnovu dat

Další verze operačního systému Windows Phone nabídne funkci automatického zálohování a obnovu dat. I když to nebylo zatím oficiálně potvrzeno, vyplývá to z nabídky práce na webu Microsoft Careers. 
reklama

 

Pro technologické společnosti není neobvyklé, že by hledaly zaměstnance se speciálními dovednostmi na konkrétní projekt. Tyto společnosti pak musejí zveřejnit velmi detailní popis daného zaměstnání, ze kterého se toho dá spoustu vyčíst. V nově uveřejněné nabídce práce Microsoft hledá zaměstnance do Windows Phone Backup, Migrate and Restore týmu. V popisu práce stojí, že zaměstnanec bude pracovat na projektu, který umožní obnovu obsahu telefonu, pokud jej uživatel ztratí, koupí si nový, utopí jej ve vodě nebo mu z něj jeho ratolest omylem smaže všechna data tím, že několikrát po sobě zadá špatný pin.

Microsoft má v této oblasti co dohánět, neboť ostatní výrobci operačních systémů již služby, které uživatelům umožňují bezproblémově obnovit data, mají. Není zatím jasné, zda se nová funkce objeví ve Windows Phone verze Tango nebo Apollo.

 

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru