Windows Phone 8.1 míří k vývojářům

Microsoft se připravuje na dubnové vydání Windows Phone 8.1, které mají přinést podstatné změny. A nyní společnost dává vývojářům přístup ke zdrojovému kódu.
reklama

Microsoft rozesílá pozvánky vybraným vývojářům Windows Phone, kteří již nyní mohou přistupovat k SDK Windows Phone 8.1. O nové verzi systému se má detailně mluvit na konferenci Microsoft BUILD 2014 v dubnu, přičemž po skončení konference má být systém zpřístupněn pro všechny vývojáře skrze Windows Phone Review for Developers. 

Před BUILDem má Microsoft v plánu zveřejnit o Windows Phone 8.1 celou řadu detailů - avšak pouze pro partnery. Taková "utajená" akce se odehraje 28. února v Londýně a firemní zákazníci se zde dozví technické detaily o nové verzi systému, přičemž zpřístupněna jim bude i roadmapa. Nutno podotknout, že Windows Phone 8.1 nebudou ukázány na Světovém mobilním kongresu, jenž se odehraje na konci tohoto měsíce. Windows 8.1 mají přinést notifikační centrum, hlasového asistenta ala Siri a rozšířená nastavení.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru