Windows Phone 8 development kit unikl na web

Nový balík nástrojů pro vývojáře Windows Phone 8 přináší dlouho očekávané funkce, o nichž Microsoft hovořil před měsícem.
reklama

Microsoft představil nové funkce, které se objeví ve Windows Phone 8 "Apollo" asi před měsícem, SDK pro vývojáře ale společnost zatím nevydala s tím, že bude dostupný "během léta". Včera se však SDK objevil na webu a vývojáři si tak mohou vyzkoušet nedávno představené i zatím oficiálně neuvedené nové funkce další verze Windows Phone. Paul Thurrott z Windows SuperSite uvedl, že emulátor v SDK vývojářům umožňuje přistupovat k novém Start screen na telefonu, které je dostupné ve třech velikostech a uživatelé si jej mohou přizpůsobovat dotykem.

Nový emulátor také přináší zatím oficiálně nepředstavenou funkci s názvem Data Sense, která uživateli dává přehled nad využitím jeho dat. Mezi další zajímavosti patří Microsoft Wallet a zmínka o podpoře tří rozlišení displeje. Podle Mary Jo Foley z portálu ZDNet plánuje Microsoft oficiálně vydat Windows Phone 8 SDK ještě před koncem července. Windows Phone 8 Apollo by měl být dokončen do září tohoto roku.

Zdroj: ZDNet
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru