Windows Phone 7 zatím příliš úspěch neslaví

Výrobci mobilních telefonů tento týden ve Spojených státech začali prodávat telefony s Windows Phone 7 - moc dobře se však zatím neprodávají.
reklama

Podle analytické stránky The Street se doposud prodalo něco málo přes 40 000 telefonů postavených na tomto operačním systému. Pro porovnání, konkurenční Apple prodalo 600 000 iPohnů 4 jen na předobjednávkách a nyní jich prodává 270 000 kusů denně.

Smartphonů s operačním systémem Android od Googlu se pak prodává okolo 200 000 kusů denně. Není bohužel jasné, kolik telefonů s WP7 je v současné době na americkém trhu přístupných - HTC HD7 je "vyprodán" a Venue Pro bylo dostupných jen málo kusů. Pouhých 40 000 prodaných telefonů je však podle analytiků i tak málo.

Je jasné, že na předpovědi ohledně budoucnosti operačního systému Windows Phone 7 je zatím příliš brzy. Nové chytré telefony s operačním systémem od Microsoftu budou teprve představeny na dalších trzích a do jejich propagace budou vloženy miliony dolarů.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru