Windows Phone 7 Series nebude mít Cut, Copy & Paste

O vlastnostech nového mobilního operačního systému, který nahradí Windows Mobile 6.x jsme již několikrát mluvili, ovšem nedá nám to ani dnes – Windows Phone 7 Series totiž v rámci pohodlí a inovativnosti zruší také funkce pro kopírování, vyjmutí a vložení.
reklama

Jestli se mohl uživatel na něco prakticky u všech programů vždy spolehnout, tak na to, že je spojují jisté základní funkce a konvence – nakonec jistě každý z nás ve všech aplikacích očekává, že najde na stejném místě Konec, O aplikaci či textové menu umístěné vlevo nahoře. K jedněm z těchto stálic patří i menu Úpravy a v něm se nacházející funkce Cut, Copy & Paste (Vyjmout, Kopírovat, Vložit).

Společnost Microsoft právě na akci MIX10 potvrdila, že OS Windows Phone 7 Series nebude schopen přenášet data mezi aplikacemi za pomocí prve zmíněných funkcí. Důvod, proč tomu tak je, je dle Microsoftu ten, že zkrátka nebudou potřeba – když kupříkladu přijde e-mail, vysvítí se všechny aktivní prvky pro interakci (jméno, adresa, ...), takže proč prý něco někam kopírovat.

Zdroj: The Register

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru