Windows phone 7 se do Evropy dostanou v říjnu, USA musejí počkat

Nový mobilní operační systém od Microsoftu, o kterém vlastně nikdo neví, jak bude přesně vypadat, se v Evropě objeví už za dva měsíce.
reklama

Microsoft se velmi dlouho vyhýbal potvrzení data vydání Windows phone 7, nyní se však rozhodl s tím skoncovat. Jeho CIO Kevin Turner, který nedávno přirovnal iPhone 4 k Windows Vista (oba produkty prý jsou nedodělané) oficiálně oznámil datum vydání nových mobilních Windows. "V říjnu se Windows phone 7 objeví v Evropě, v listopadu pak v USA. Budeme znovu ve hře," řekl Turner.

O říjnovém datu se spekulovalo již dříve. To, že se telefony s novými Windows dostanou dříve do Evropy, než do Spojených států, jistě evropské fanoušky potěší, protože to nebylo očekávané. Většinou se nové produkty objevují nejdříve v USA a zbytek světa na ně musí dlouho čekat (někdy jsou technologické novinky ještě uváděny na trh jako první v Japonsku, málokdy však v Evropě). Zařízení postavená na Windows phone 7 budou nyní vyrábět firmy Dell, ASUS, LG, HTC a Samsung.

Zdroj: DailyTech

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru