Windows Phone 7 již za měsíc?

Nejnovější verze mobilního operačního systému od Microsoftu by se na trhu mohla objevit už v srpnu. Podle expertů to však není příliš pravděpodobné.
reklama

Microsoft stále dokola opakuje, že Windows Phone 7 budou na trhu "do Vánoc" a odmítá poskytnout o datu vydání nějaké konkrétnější informace. I tak se však již objevily zprávy o tom, že by se nový mobilní operační systém Microsoftu měl objevit v říjnu. To by ale nakonec nemusela být pravda - server Ars Technica včera informoval o tom, že dle marketingových materiálů amerického operátora AT&T by se Windows Phone 7 měly na trhu objevit již v srpnu.

Analytici upozorňují na to, že srpnové vydání systému je velmi nepravděpodobné, neboť systém ještě není připraven. A je v zájmu Microsoftu, aby vývojáři měli k nové platformě přístup co nejdéle před jejím vydáním (aby byl při vydání Windows Phone 7 dostupný dostatečný počet aplikací). Takže se opět dostáváme k říjnovému datu vydání, které je podle expertů nejpravděpodobnější.

Zdroj: Ars Technica

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru