Windows Live Messenger pro iPhone

Microsoft vydal oficiální verzi svého komunikačního programu také pro platformu iPhone. Tam, kde doposud bylo nutné použít například víceprotokolový komunikátor IM2+, můžete využít i oficiálního klienta.
reklama

Radost z nového zjištění kazí pouze fakt, že Windows Live Messenger pro iPhone a iPod Touch je zatím k dispozici jen pro uživatele z USA, Velké Británíe, Kanady a Francie, případně pro ty, kdo mají v iTunes zahraniční registraci.

Kromě běžné komunikace nabízí Windows Live Messenger pro iPhone také zobrazení stavů ze sociálních sítí, které mají uživatelé propojeny do svého profilu, posílání smajlíků, oblíbené šťouchání a posílání fotografií. Ty lze mimochodem vybrat i ze SkyDrive. Nechybí informace o nepřečtené poště v Hotmailu.

Zdroj a podrobnější informace: LiveSide.net

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru