Windows 8.1 Update 1 je ve finální fázi vývoje

Microsoft oznámil, že Windows 8.1 update se dostalo do fáze RTM (release-to-manufacturing), což znamená, že aktualizace interně označovaná jako Spring update neboli Update 1 je nyní v rukou výrobců zařízení, kteří jej testují na svých produktech. 
reklama

Podle neoficiálních zdrojů byla aktualizace finalizována 21. února a odeslána 26. února. Joe Belfiore z Microsoftu oficiálně potvrdil Windows 8.1 na Světovém mobilním kongresu v Barceloně minulý týden. Aktualizace má přinést nové funkce, díky kterým by Windows 8.1 měly být přívětivější pro uživatele, kteří preferují klávesnici a myš.

Přibydou například některá tlačítka na Start Screen, kontextové menu, na něž lze klikat pravým tlačítkem, kompatibilní mód pro IE 8 v IE11 a další. Díky aktualizaci navíc budou moci Windows 8.1 běžet na zařízeních s pouze 1GB paměti RAM a 16Gb místa na disku (tj. levnějších tabletech). Otázkou zůstává, zda aktualizace, jež má být dostupná 8. dubna, pomůže zvednout tržby zařízení s Windows 8.1.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru