Windows 8.1 ke stažení zdarma od poloviny října

Jak už Microsoft dříve zveřejnil, aktualizace na Windows 8.1 bude pro stávající majitele Windows 8 k dispozici zdarma pro stažení prostřednictvím Windows Store. Nyní je také známo datum, od kdy bude stahování možné.
reklama

Celosvětové uvolnění Windows 8.1 pro stažení bude probíhat postupně od 18. října 2013, přičemž první si jej budou moci vyzkoušet na Novém Zélandu od 12:00 a.m. tamního času. Od stejného dne bude systém Windows 8.1 k dispozici v maloobchodním prodeji s novými zařízeními, na kterých Windows běží.

Další info, viz: Mark your calendars for Windows 8.1.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru