Windows 8.1 beta potichu aktualizují aplikace

Podle uživatelů betaverze Windows 8.1 (build 9385) se aplikace stažené přes Windows Store nyní potichu samy aktualizují bez nutné intervence uživatele.
reklama

Není zatím jasné, zda lze funkci vypnout, ani to, jestli bude ve Windows 8.1 implicitně zapnuta. Ve své současní podobě Windows 8 jednoduše upozorní uživatele, když jsou dostupné aktualizace. Uživatelé pak musejí aplikaci sami spustit a manuálně aktualizovat. Možnost stahovat aktualizace automaticky neexistuje. 

Nutno však podotknout, že Windows 8.1 nové aktualizace pouze stáhnou a nainstalují je až se svolením uživatele. Pokud se podíváme na nejpoužívanější systémy současnosti, tedy Windows 8, iOS a Android, kompletně automatické aktualizace, jež se samy stáhnou i nainstalují, nabízí pouze operační systém od Googlu. Na iOS lze automatické aktualizace zapnout pouze u jailbreaknutých zařízení. Windows 8.1, původně známé jako Windows Blue, přinesou do operačního systému od Microsoftu řadu vylepšení - například znovu navrátí tlačítko Start.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru