Windows 8 s novou ochranou proti pirátům

Nový operační systém Windows 8 by měl údajně obsahovat vylepšenou protipirátskou technologii. Že by se tak mohlo stát naznačuje další z inzerátů, ve kterých Microsoft hledá nové zaměstnance.
reklama

Výběrové řízení na novou pozici hovoří o potřebě ochránit produkty Microsoftu před počítačovými piráty, a tedy nelegálním kopírováním. Zájemci mohou rozšířit tým vývojářů, který vytvoří novou ochranu před piráty napříč platformami. Nová technologie by se měla pokusit "setřást" hackery a crackery.

Zajímavá je především zmínka o řešení napříč platformami a produktech. Z toho můžeme usuzovat, že půjde o novou komponentu zabudovanou jak do operačního systému (zřejmě už do Windows 8), tak do dalších aplikací od Microsoftu.

Zdroj: Microsoft Kitchen

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru