Windows 8 Release Preview budou první týden v červnu

Steven Sinofsky na konferenci Windows 8 Dev Days v Japonsku před několika hodinami oznámil, že Windows 8 Release Preview budou k dispozici první týden v červnu. Vydání finální verze se rychle blíží a RP je tak vlastně ochutnávkou finálního produktu.
reklama

Oficiálním potvrzením data vydání Windows 8 Release Preview tak Microsoft vlastně potvrdil dřívější zvěsti, které kolovaly na internetu a hovořily právě o začátku června.

Informace o konkrétním termínu vydání finální verze Windows 8 nepadla, ale všude zmiňovaný letošní říjen je i vzhledem k datu vydání Release Preview reálný.

Známy jsou také tři hlavní edice Windows 8, oficiální název serverových Windows 8 (Windows Server 2012) a vylepšení v edici Windows 8 Enterprise.

Zdroj: The Verge via @BuildWindows8

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru