Windows 8 od února podraží

Microsoft oznámil, že od prvního února zdraží upgrady na operační systém Windows 8. Pokud tedy s přechodem na novou verzi OS váháte, rozhodněte se co nejdříve.
reklama

Zveřejněny byly zatím pouze ceny pro USA. Standardní edice Windows 8 bude stát 119,99 dolarů, upgrade na Windows 8 Pro pak 199,99 dolarů. Tzv. Pro Media Pack přijde na 99,99 dolarů a Media Center Pack budou uživatelé moci pořídit za 9,99 dolarů. Uživatelé, kteří již nyní vlastní Windows 8 Pro, si Media Center Pack mohou stáhnout až do konce ledna zcela zdarma.

V současné době Microsoft nabízí online upgrade z Windows 7, Vista a XP na Windows 8 Pro za pouhých 39,99 dolarů, neboli pětkrát levněji, než kolik bude stát od února. Podobných cen mohou využít i lidé, kteří mají nainstalován jeden z Windows 8 preview buildů (Developer Preview, Consumer Preview a Release Preview). Plnohodnotná verze Windows 8 Pro je pak nyní k dostání za 69,99 dolarů.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru