Windows 8 obnoví tovární nastavení PC do dvou minut

Čínský portál Win7China přinesl nové screenshoty chystaného operačního systému Windows 8.
reklama

I když nejde o nejnovější vývojovou verzi, ale o build 7910, prozradily screenshoty nové informace o chystaném operačním systému. Fotografie přinesl web Win7China. Na prvním a druhém screenshotu je vidět, že si uživatelé mohou vybrat obrázek, který "se objeví v taskbaru a bude je reprezentovat ve Windows." Předpokládá se, že tento obrázek bude nějak propojen s Windows Live ID, není však zatím jasné, jaké funkce to přinese. Třetí screenshot ukazuje průběh instalace driveru počítačové myši, který není příliš odlišný od Windows 7. Win7China také tvrdí, že Windows 8 budou mít zcela novou funkci, která dokáže vrátit počítač do továrního nastavení do dvou minut.

Tato funkce nebude vyžadovat instalační médium a místo na pevném disku bude zabírat pouze minimální. Navíc Win7China potvrdil, že Windows 8 budou mít nové uživatelské rozhraní (vyvíjené pod kódovým označením Mosh). Před nedávnem jsme vás informovali o to, že Microsoft dovršil práce na verzi Windows 8 s názvem Milestone 2 a pracuje na Milestone 3.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru