Windows 8 jsou hotovy - kdo je kdy dostane k dispozici?

Nový operační systém do Microsoftu, Windows 8, je připraven do výroby. Microsoft už Windows 8 RTM předal svým hardwarovým partnerům. Nic tak nebrání tomu, aby se Windows 8 dostaly ke koncovým uživatelům v naplánované datum 26. října 2012.
reklama

S předstihem se k Windows 8 RTM nedostanou jen výrobci hardwaru. V průběhu srpna jej budou mít k dispozici vybraní vývojáři, IT profesionálové a partneři Microsoftu. Vývojáři si Windows 8 RTM budou moci stáhnout od 15. sprna 2012 prostřednictvím MSDN. Od stejného dne bude k dispozici download Windows 8 na portálu TechNet.

Od 16. srpna 2012 si pak Windows 8 Enterprise budou moci stáhnout zákazníci programu Microsoft Software Assurance. Předplatitelé Microsoft Action Pack budou mí k Windows 8 přístup od 20. srpna. Na portálu Windows Dev Center budete rovněž moci stahovat finální Visual Studio 2012.

Od 26. října 2012 si dosavadní uživatelé Windows  budou moci upgradovat svůj systém na Windows 8 za 29,99 euro. Pokud si koupíte nový počítač v období od 2.6.2012 do 31.1.2013, budete moci upgradovat jen za 14,99 euro, což je dokonce o něco méně, než stojí aktualizace na nejnovější verzi konkurenčního OS X Mountain Lion.

Zdroj: Tisková zpráva Microsoftu

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru