Windows 8 Consumer Preview je téměř hotový, unikly screenshoty Office 15

Microsoft oznámil, že pokračuje ve vývoji Windows 8 podle plánu a je připraven na vydání Consumer Preview. 
reklama

Windows 8 Consumer Preview (build 8250) bude představen příští středu na Světovém mobilním kongresu v Barceloně. Veřejná betaverze OS bude obsahovat mnoho kontroverzních změn, o kterých se psalo v posledních měsících včetně nového Windows loga a "Charms baru". Kromě toho bude nový build obsahovat také hry včetně Pinballu a Solitaire. Preview verze Windows Store pak nabídne několik titulů včetně oblíbených Angry Birds. Vývojáři budou do Windows Store moci vkládat bezplatné nebo placené (1.49 - 999 dolarů) aplikace. 

Kromě zprávy o dokončení Windows 8 Consumer Preview se včera na internetu také objevily screenshoty Office 15 Technical Preview. I když uživatelské rozhraní tohoto oblíbeného kancelářského balíku se moc nezměnilo, Microsoft se zcela zřejmě snaží co nejvíce jej "vyčistit" a odstranit přebytečná tlačítka. K Office 15 Technical Preview se dostanou pouze vybraní zákazníci, kteří podepsali doložku o mlčenlivosti. Veřejná betaverze Office 15, které budou pravděpodobně označeny jako Office 2013, bude vydána v létě, finální verze se pak objeví v říjnu či listopadu.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru