Windows 8 beta možná již v únoru

Microsoft může vydat první veřejnou betaverzi operačního systému Windows 8 již v únoru 2012.
reklama

Informaci přinesl portál The Next Web s tím, že i když přesné datum vydání operačního systému není známo, vypadá to, že finální verze RTM (release to manufacturing) bude vydána v červnu příštího roku. Pokud jsou informace The Next Web správné, Windows 8 by se měly začít prodávat v třetím či čtvrtém čtvrtletí roku 2012. Pro srovnání, Microsoft vydal veřejnou betaverzi Windows 7 v lednu 2009 a finální verze se začala prodávat v říjnu toho samého roku.

The Next Web dodává, že nebyl schopný potvrdit, které funkce bude přesně veřejná beta Windows 8 obsahovat, jelikož množství zpřístupněných funkcí bude záležet na tom, kolik jich programátoři Microsoftu stihnou do té doby dokončit. Windows 8 Developer Preview byl představen v polovině září, betaverze a finální verze by se však od ní měla znatelně odlišovat. Mezi největší změny bude patřit lepší správa paměti, změny ve Správci úloh a Windows Exploreru a vylepšení vyhledávání. 

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru