Windows 7 Starter odrazuje zákazníky netbooků

Mnoho uživatelů vybírajících netbook odradí od nákupu fakt, že dotyčné zařízení je vybaveno Windows 7 Starter Edition. Zákazníci ale často nemají příliš na výběr...
reklama

Ve výzkumu pořádaném webem Retrevo.com bylo zjištěno, že z 28 netbooků prodávaných (předpokládáme jen modely s W7) na Amazonu, jich plných 23 je zmiňováno jako ty, kterým chybí většina funkcí, jež činí Windows 7 zajímavými, jinými slovy, prakticky všechny z nich byly vybaveny Microsoft Windows 7 Starter Edition. Retrevo.com se proto zeptal 1 100 zákazníků, co si o celé věci myslí.

Celkem 56 % z nich by bylo nespokojeno, pokud by nový netbook měl nainstalovány jen Windows 7 Starter Edition. Též 61 % dotázaných přiznalo, že si neuvědomili, že Windows 7 Starter Edition chybí takové základní funkce jaké byly standardem u XP: Namátkou podpora více monitorů, upravitelnost desktopu a přehrávání DVD.

Zdroj: Internetnews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru