Windows 7 s podporou multi-touch

Připravovaný operační systém od Microsoftu přinese mimo jiné podporu technologie multi-touch. Jinými slovy umožní na dotykovém displeji ovládání více stisky, podobně jako to umí například telefon iPhone. Tato funkce přinese potenciál pro vznik mnoha nových, uživatelsky přívětivých aplikací. Na následujícím videu si můžete prohlédnout ukázku - klasické zvětšování snímku dvěma prsty, klavír na obrazovce, na který lze hrát obouruč a podobně.
reklama

Video bylo odstraněno

Na co dalšího se můžeme ve Windows Seven těšit? Konečně se snad dočkáme souborového systému WinFS (zřejmě pod jiným názvem). Správce souborů Windows Explorer bude mít opět přepracováno uživatelské rozhraní, které navrhují designéři pracující na MS Office 2007. Pokud vás ne až tolik vzdálená budoucnost operačního systému Windows zajímá, pak si přečtěte rozhovor s šéfem Windows, Stevenem Sinofskym v článku Windows chief talks '7'.

Zdroj: Tom'sTricks

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru