Windows 7 RC končí s životností

Reklama

Za předpokladu, že patříte k jejich uživatelům, věnujte proto prosím pozornost průvodním příznakům a případnému upgradu, jinak by se mohlo jednoho dne stát, že se OS bude sám restartovat a nakonec se do něj vůbec nedostanete.

Společnost Microsoft dala Windows 7 RC k dispozici světové internetové veřejnosti v květnu 2009. Mnoho uživatel je začalo používat a někteří z nich je používají i dnes v době, kdy se Microsoft snaží celkem pochopitelně prodat verzi plnou. Aby uživatelé houfně nezůstávali u W7 RC, aktivoval Microsoft tzv. časově omezenou licenci.

Jde o to, že nainstalované W7 RC začnou svého uživatele upozorňovat od 15. února na to, že se mu blíží vypršení licence. Pokud to dotyčný bude ignorovat, začne se mu OS od 1. března sám vypínat po 2 h práce. Pokud si i na toto uživatel zvykne, od 1. června se W7 RC zkrátka nespustí. K upgradu stačí pořídit Upgrade licenci, které přijde v USA pro Home Premium na 110,99 USD. Pokud vám nevyhovuje OS samotný či jeho licenční podmínky, pak samozřejmě doporučujeme zkusit jiný OS.

Zdroj: ITNews.sk

Reklama

Přidat komentář