Windows 7 RC končí s životností

Za předpokladu, že patříte k jejich uživatelům, věnujte proto prosím pozornost průvodním příznakům a případnému upgradu, jinak by se mohlo jednoho dne stát, že se OS bude sám restartovat a nakonec se do něj vůbec nedostanete.
reklama

Společnost Microsoft dala Windows 7 RC k dispozici světové internetové veřejnosti v květnu 2009. Mnoho uživatel je začalo používat a někteří z nich je používají i dnes v době, kdy se Microsoft snaží celkem pochopitelně prodat verzi plnou. Aby uživatelé houfně nezůstávali u W7 RC, aktivoval Microsoft tzv. časově omezenou licenci.

Jde o to, že nainstalované W7 RC začnou svého uživatele upozorňovat od 15. února na to, že se mu blíží vypršení licence. Pokud to dotyčný bude ignorovat, začne se mu OS od 1. března sám vypínat po 2 h práce. Pokud si i na toto uživatel zvykne, od 1. června se W7 RC zkrátka nespustí. K upgradu stačí pořídit Upgrade licenci, které přijde v USA pro Home Premium na 110,99 USD. Pokud vám nevyhovuje OS samotný či jeho licenční podmínky, pak samozřejmě doporučujeme zkusit jiný OS.

Zdroj: ITNews.sk

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru